Rozpouští se led aneb bruslení naposled17.3.2017

Na druhém stupni se pro děti připravují v současné době různé sportovní aktivity. Proběhlo tradiční školní kolo ve skoku vysokém „Vánoční laťka“. Probíhají odpolední kroužky pana učitele Tolara se zaměřením na florbal. Pan učitel Janošek zapojuje kluky a holky do organizace turnajů Školní ligy v házené. Pan učitel Sedlák byl s dětmi bobovat.

Chodilo se na běžky, které jsme letos pro TV zakoupili. V běžných hodinách tělesné výchovy se v současnosti piluje technika volejbalu. O přestávkách se ve škole na stolech pro stolní tenis hraje oblíbený „kolotoč“, hlavně sedmáků. K tomu  všemu si dnes 17.3. děvčata z druhého stupně vybojovala na turnaji ve Valašské Bystřici postup do okresního kola v basketbalu. Gratulujeme.

Tradiční aktivita připravená trojicí Tolar, Sedlák, Janošek je bruslení na „rožnovském zimním stadionu“. To probíhá pravidelně každý čtvrtek od 14 do 15 hodin po školní výuce od listopadu do konce března. Děti se samy dostaví na „zimák“, kde si je přeberou učitelé. Zabruslí si hodinu na ledové ploše a potom se ze zimáku opět už samy přesunou ke svým odpoledním zájmovým aktivitám.

Chtěli bychom tímto všechny děti z druhého stupně pozvat na závěrečné bruslení ve čtvrtek 23.  3. od 14 do 15 hodin, kterým ukončíme letošní sezónu pod střechou zimního stadiónu. Klidně přijděte v maskách. Devátá B chystá i nějaké překvapení.

Tolar, Sedlák, Janošek  

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola