Rozloučení s deváťáky6.7.2020

V pondělí 22. června byl velký den pro naše deváťáky. Navštívili naši školu letos naposledy, protože si přišli pro vysvědčení. Ve škole je čekalo malé překvapení. Přišli se s nimi rozloučit prvňáčci a poděkovat jim za jejich celoroční spolupráci. Deváťáci téměř celý rok chodili za svými prvňáčky, na začátku jim pomáhali zorientovat se v naší velké škole, pomáhali s tácky a s nošením jídla v jídelně, o přestávkách si chodili hrát a nechybělo ani pár společných výletů, na které mají všichni krásné vzpomínky.
Závěr byl pro všechny dojemný, ale při vystoupení malošků s písničkou "Polámal se mraveneček" jsme se všichni pobavili.
Prvňáčci svým patronům dali krásná veselá sluníčka, aby na ně měli usměvavou památku. S deváťáky se loučila i paní učitelka z první třídy. Společně si zavzpomínali, jak to bylo před devíti lety v první třídě.
"Byli jste nejlepší!" říká paní učitelka Pavla a společně s paní učitelkou Luckou, která deváťáky učila po celý druhý stupeň, se těší, až se všichni zase spolu setkají - třeba nás někdy pozvou na nějaký sraz.
1.B, 9.B a paní učitelky Pavla a Lucka

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola