Rozloučení 3. A16.6.2015

V pátek 12. 6. sportovní třída 3. A jela na výlet na kolech na Díly. Cesta byla náročná. Jeli jsme 10 km do kopce a pak  náročnou lesní cestou z kopce dolů.

Na Dílech jsme si dali výbornou polévku a pak nás čekala časovka, kterou vyhrál David Vašut a Naty Boniatti. Všechny děti cestu spokojeně zajely a zaslouží si velkou pochvalu. Na cestě zpět jsme se vykoupali: kluci v jezírku a holky v bazénku. To byla paráda! Ukončení jsme měli na Bučiskách na Ranči, kde už nás netrpělivě očekávali rodiče. Děti měly připravené hry a soutěže, opékali jsme společně špekáčky a dokonce jsme si i zatančili. Vše bylo úžasné, leč smutné, neboť se s touto skvělou třídou loučím. Děkuji všem za skvěle prožité tři roky.

Třídní učitelka Martina Orlíková

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola