Recyklace hrou18.6.2018

Recyklace hrou

Z Prahy k nám 13.6. zavítali dva lektoři ze společnosti Ekobat s výjezdním programem Recyklace hrou. Souběžnou akcí na podporu třídění a recyklace baterií projel Českou republiku již podruhé tým Recyklojízdy. Tříčlenná skupinka si dala za cíl zdolat za 10 dní 800 kilometrů. Na cestu se vydal 13. června z Frenštátu pod Radhoštěm. Cílovým místem bylo město Cheb.
A nyní zpět do školy. Program nám byl nabídnut jako dlouholetým členům programu Recyklohraní. Programu se zúčastnilo 12 tříd z 1. i 2. stupně. Žáci se dozvěděli o negativních vlivech starých elektrozařízení a baterií na životní prostředí a jak recyklací dokážeme vysloužilým zařízením dát další šanci. Byli jsme potěšeni, že se lektorům na škole moc líbilo (výzdoba školy, pozemky a zejména atmosféra u nás). Chutnalo jim v naší školní jídelně a chválili i naše žáky. Děkujeme společnosti Ekobat i lektorům za hravý a inspirující program a také, že se k nám vypravili z takové dálky.
                                                                                                                                       Váš    Ekotým

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola