Recitační soutěž6.2.2020

Recitace ve čtvrtých a pátých třídách
Ve středu 29. ledna 2020 se uskutečnilo ve třídě 5. A školní kolo recitační soutěže 4. a 5. tříd. Před porotu nastoupilo 14 vybraných žáků, kteří uspěli ve třídních kolech. Početné publikum tvořili jejich spolužáci. Po pěkných výkonech měla porota těžké rozhodování. Proto udělila tři třetí místa - Petru Markovi, Ellen Blažové ze 4. A a Adéle Aujezdské ze 4. B. Druhé místo obsadila Anička Ondrášková z 5. B s básní Čert a Káča. Zaslouženě vyhrála Natali Knápková z 5. A. Přednesla všem báseň J. Skácela Píseň o srdci. Anička s Natali nás budou reprezentovat v okrskovém kole. Zvláštní cenu za vlastní tvorbu dostal Dan Krupa z 5. B, jehož báseň si budete moci přečíst v knize literárních prací žáků ZŠ Pod Skalkou. Všem dětem děkujeme za odvahu vystoupit a hezky přednášet před svými spolužáky ve třídních i v dnešním školním kole.
 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola