První den ve škole, 1.9.20213.9.2021

I letošní školní rok jsme se přivítali s našimi prvňáčky v pozitivním duchu. Všechny děti se do školy těšily a paní učitelky je určitě ničím nezklamaly, spíše naopak. Jejich očekávání bylo splněno. Nerozhodilo je ani povinné testování, a protože jsou to šikovní velcí prvňáci, všichni naše testovací pokusy zvládli bez sebemenších problémů. Milým překvapením pro nás bylo, že nás přišel navštívit i pan místostarosta RNDr. Jiří Melcher. Přišli za námi také kamarádi z 9. ročníků, kteří se stali našimi novými společníky, pomocníky a ochránci, se kterými budeme spolupracovat a setkávat se po celý školní rok. S paními učitelkami jsme si užili hezký den a už se těšíme, až přijdeme zase zítra." - říkaly děti, když se na konci svého velkého prvního dne loučily.

S pozdravem a přáním krásných nových začátků zdraví paní učitelky prvních tříd.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola