Prvňáčci se seznámili s prací strážníků a hasičů18.5.2016

V pátek 13. května se naši prvňáčci vydali na návštěvu služebny Městské policie v Rožnově. Čekali na nás tři strážníci, kteří si nás rozdělili do skupin a ukázali nám, jak to na takové služebně funguje.

Prvňáčci se seznámili s výstrojí strážníka, podívali se na monitorovací systém kamer sledující rožnovské náměstí a zážitkem bylo vyzkoušení si, jak se sedí v policejním autě. Jako překvapivý dárek dostali prvňáčci od strážníků návštěvu hasičské zbrojnice. Tam jsme se podívali na záchranářský vůz, poseděli si v kabině hasičského vozu a dozvěděli se spoustu zajímavostí. Věta, kterou pronesl Floriánek: „Dnes je krásný den“, myslíme, mluví za vše.

Katka a Radka – učitelky 1.tříd

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola