Provoz ŠD v době ředitelského volna 24.6.-28.6.1918.6.2019

Provozní doba ŠD: 7.00-15.00 hodin

Přihlášené děti budou rozděleny do dvou oddělení dle tříd (I. odd.: 1,2.třída, II. odd. 2.,3.,4. třída), sledujte prosím nástěnku ŠD u hlavního vchodu školy (viz lístečky s aktuálním umístěním oddělení).

Děti je možno vyzvednout si po obědě od 12 hodin nebo v odpoledních hodinách. V případě samostatných odchodů dítěte je nutné donést omluvný lístek s hodinou odchodu žáka, datem a podpisem rodičů a předat jej příslušné paní vychovatelce.

V dopoledních hodinách budeme převážně využívat venkovních prostranství školy a konat vycházky do blízkého okolí, prosíme o vhodné oblečení k venkovním aktivitám dle aktuálního stavu počasí, svačinku a láhev s pitím na každý den.

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola