Promoce na Dětské univerzitě24.5.2016

Ve středu 19. května ukončilo našich dvanáct statečných  studentů studium na Dětské univerzitě v Olomouci. Projekt, který umožnil dětem ojedinělou příležitost vyzkoušet si studium na vysoké škole a nahlédnout pod pokličku nejrůznějším vědním oborům, byl v tento den zakončen promocí.

Slavnostního aktu se tentokrát neúčastnili jen studenti a akademičtí hodnostáři, ale ve velkém počtu také rodiče našich studentů. Naší mladí absolventi si odnesli nejen skvělé zážitky, ale hlavně diplom o absolvování Dětské univerzity. Tak doufám, že už všem visí na stěně v pokojíčku.

Děkuji všem studentům, Ladikovi, Peťovi, Kristianovi, Ladě, Nele, Ondrovi, Terce, Míši V., Anetce, Verči, Jolance a Míši  Ž., za společně trávené příjemné chvíle ve vlaku a přeji jim mnoho úspěchů nejen ve škole.

Děkuji také svým kolegům, Radce Paclové, Jarkovi Hurtíkovi, Zitě Koláčkové a Kristě Kubečkové, že mě v tom nenechali samotnou, a poděkování patří i rodičům studentů za důvěru a podporu této akce.

Tak snad zase za rok.

Katka Knápková

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola