Příspěvek na postiženou školu v Hruškách na jižní Moravě30.6.2021

Vážení rodiče, milé děti,

kolektiv zaměstnanců ZŠ Pod Skalkou se rozhodl přispět jihu Moravy postiženému dne 24. 6. 2021 tornádem. Chceme pomoci cíleně Základní škole v Hruškách, která byla nedávno rekonstruována a bohužel o všechnu tu krásu přišli. V současné době potřebují pomoc IZS, pracují u nich vojáci a hasiči a odstraňují ty nejhorší škody. Co ale konkrétně budou opravovat, kolik peněz budou potřebovat, to zatím netuší. Jsme se školou v kontaktu a nyní nepotřebují akutní pomoc, vědí ale, že bude zapotřebí později a že užitečné budou hlavně peníze. Přispějeme tudíž finančně a v průběhu prázdnin se budeme již jako jednotlivci obracet a nabízet pomoc, pokud jí bude potřeba. Prosím za pedagogy z Hrušek – pokud se rozhodnete přispět, můžete tak učinit přímo na účet ZŠ Hrušky: Č. účtu školy: 86-172 4430297/0100. Do zprávy pro příjemce napište DAR. Za solidaritu mnohokrát děkují zaměstnanci a žáci ZŠ Hrušky. I my děkujeme za případné příspěvky dětem a učitelům z Hrušek.

Zaměstnanci ZŠ Pod Skalkou

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola