Předvánoční pískohraní ve školním klubu15.12.2015

V pátek 11.12. se uskutečnilo ve školním klubu předvánoční pískohraní. Na zajímavém workshopu se sešlo celkem 21 žáků 4.- 6.tříd, holky i kluci. Někteří žáci už měli pár zkušeností s prací s barevným pískem, pro jiné byla tato výtvarná technika zcela nová.

Naším tématem byly především vánoční motivy a potom také mandaly a další milé obrázky pro potěšení. Děti si volily barvy dle své fantazie a postupně vznikaly nádherné výtvory. Žáky práce s pískem natolik bavila, že si každý vytvořil hned několik krásných obrázků. Během tvoření jsme poslouchali vánoční koledy a užívali jsme si příjemnou předvánoční atmosféru. Z povedených obrázků se stanou pěkné dárečky pro naše blízké a udělají radost nejednomu rodiči. Předvánoční pískohraní děti opravdu zaujalo a workshop se jim velice líbil. Už pomalu plánujeme další společnou akci, třeba na Velikonoce nebo ke Dni matek.

Jana Štěpánková, vedoucí vychovatelka

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola