Předvánoční atmosféra ve 2.B19.12.2020

Jako každý rok si paní učitelky i děti užívají krásnou předvánoční atmosféru ve škole. Letos tomu bylo tak, že si každá třída připravila svůj program, protože jsme se nemohli sejít na našem tradičním vánočním jarmarku, který nám epidemiologická situace nedovoluje. 
2.B si užívala ve čtvrtek pohádkový den. Děti zhlédly loutkovou pohádku Princ Bajaja, každý nám přečetl kousek své pohádky, kterou právě čte. Společně jsme si vyprávěli u vánočního stromečku veselé zážitky z Vánoc a naše tajná přání. Na jednom jsme se shodli všichni - ať už není koronavir. Kéž by se nám to vyplnilo a přestal nás tento virus trápit a strašit. 
V pátek jsme si užívali vánoční den a asi jsme byli moc hodní, protože přišel i Ježíšek. Děti měly z dárečků velkou radost, na svačinku jsme měli bohatou vánoční tabuli plnou dobrot, co si děti přinesly od svých maminek i babiček. Taky ochutnaly perníčky od paní učitelky a všichni si to moc užili. Zbytek dopoledne byl nadělen plně zábavou a hrami. Na závěr jsme si popřáli krásné svátky ve zdraví a těšíme se, že se po vánočních prázdninách zase sejdeme celá třída ve škole. 

Krásné Vánoce a šťastný, zdravý a lepší Nový rok přeje třída 2.B, paní asistentka Marci a paní učitelka Pavla.

 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola