Pohár rozhlasu 201726.5.2017

V polovině měsíce května se konal tradiční atletický závod pro 2. stupeň základních škol - Pohár rozhlasu. Žáci soutěžili ve čtyřech  kategoriích, ve kterých jsme obsadili všechny disciplíny. Dařilo se chlapeckým kategoriím, ve kterých se mezi školami mladší žáci umístili na 3. místě ze šesti škol a starší žáci také na 3. místě z osmi škol.

Vynikajícími individuálními výkony se předvedli především dva "skokani", kteří svými pokusy porazili zbytek startovního pole v daných disciplínách. Pavel Onheiser v kategorii mladších žáků zdolal výšku 156 cm ve skoku vysokém a Lukáš Kramoliš se ve skoku dalekém dostal na 529 cm.

Bylo zde i mnoho dalších solidních výkonů, které jsou vyvěšeny na nástěnce v pavilonu C.

Z. Tolar

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola