Podskalka vybojovala pohár na Moudré sovičce 201618.4.2016

Ve dnech 14. 4. a 15. 4. se naši vybraní žáci zúčastnili soutěže „Moudrá sovička 2016“. Dali jsme dohromady dva skvělé 4členné týmy. Tým 1. stupně soutěžil pod názvem Mimoni – Láďa Vanger z 2. A, Dominik Pečiva z 3. A, Danek Pala ze 4. A a Monča Drexlerová z 5. B. Za 2.stupeň soutěžil tým No name – Matěj Kubela z 6. A, Michal Děcký ze 7. B, Marika Holišová z 8. B a Terka Děcká z 9. B.

Soutěžilo se hned v několika disciplínách, které měly prověřit nejen naše vědomosti, ale také kreativitu a týmovou spolupráci. Nejprve jsme žhavili mozkové závity u vědomostního kvízu, poté následovalo poznávání přírodnin. Svou kreativitu a zručnost jsme předvedli v disciplíně zvané „marshmallow challenge“, ve které tým No name neměl konkurenci. Nakonec jsme využili své znalosti v přírodovědném kvízu a při poznávání zvuků zvířat. Nejlepší dva týmy se dostaly do velkého finále a snažily se získat poslední cenné body v pantomimě. Oba naše týmy byly úžasné.Tým starších žáků No name se umístil na skvělém 2.místě, odnesl si pohár a drobné ceny. Mladší žáci ukázali své vědomosti a týmového ducha, na vítězství to bohužel nestačilo. Všem žákům děkuji za vzornou reprezentaci naší školy a gratuluji k úspěchům. Tuto akci jsme si užili, zdravě jsme si zasoutěžili a v neposlední řadě jsme se báječně pobavili u kolektivních her, které pro nás organizátoři připravili. Budeme se těšit na příští ročník soutěže.

Jana Štěpánková, vedoucí vychovatelka

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola