Podskalka oslavila Den dětí4.6.2015

V pátek 29. 5. uspořádala školní družina ve spolupráci se školním klubem hravé odpoledne na oslavu Dne dětí.

Sluníčko nám krásně svítilo, děti se svými vychovateli se přesunuly do areálu naší zelené učebny a zábava mohla začít. A protože se celá akce nesla v duchu „Divokého západu“, o kovboje a indiány nebylo nouze. Pro děti bylo připraveno 5 stanovišť s nejrůznějšími úkoly…slalom, překážková dráha, pexeso, hod na plechovky, střela na bránu, apod. Každý si s úkolem poradil po svém. Kdo si vyzkoušel všechny aktivity, mohl si kreslit křídami na přilehlou cestičku. Za úspěšné zvládnutí připravených úkolů obdržely všechny děti pěkný pamětní list a sladkou odměnu. Tím ale naše společné odpoledne nekončilo. To nejlepší nás teprve čekalo – opékání špekáčků u správného táboráku. Děti byly celé natěšené. Rozdělali jsme oheň, nachystali hromadu špekáčků a táborák mohl začít. Pomalu se začali scházet i někteří rodiče, kteří přišli s námi strávit příjemné odpoledne. Děti si vyzkoušely, jak se opékají špekáčky, někteří si opekli i chleba a ke každému soustu nechyběla pořádná dávka kečupu a hořčice. Nezapomněli jsme si zazpívat ani pár písniček, které k táboráku neodmyslitelně patří. Tak jsme se hezky naladili na nadcházející víkend. Děti byly spokojené a odcházely domů plné zážitků. Děkuji všem vychovatelům, žákům a rodičům za pěkné páteční odpoledne a těším se na další společnou akciJ.

Jana Štěpánková, vedoucí vychovatelka

 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola