Podskalka má TALENT 20138.1.2014

Před vánočními prázdninami naše škola uspořádala soutěž „Podskalka má TALENT 2013“, která se konala v budově kina Panorama. Naši žáci si pro pozvané rodiče, spolužáky a učitele připravili pestrý program, ve kterém měli možnost předvést svůj talent.

Mohli jsme zhlédnout například street dance, moderní gymnastiku, zpěv, recitaci, hru na flétnu a kytaru. Celá akce byla zahájena krátkým vánočním vystoupením, které si nacvičil náš školní dramatický kroužek. Po tomto pěkném úvodu se konečně přešlo k samotné soutěži, do které se přihlásilo celkem 10 soutěžních čísel složených z žáků 1. a 2. stupně. Jelikož každý soutěžící vyniká v něčem jiném, měli jsme se opravdu na co těšit. Pro některé děti to bylo vůbec první vystoupení před větším publikem, ale všichni účinkující zvládli svá představení na jedničku. Jelikož se každý soutěžící opravdu pečlivě připravoval, naše porota měla vskutku nelehký úkol ohodnotit jednotlivá soutěžní vystoupení. Přestože se tato školní akce pořádala na naší škole poprvé, vzbudila u žáků, učitelů i rodičů poměrně velký ohlas. Děkujeme nejen soutěžícím, moderátorům, porotě, ale také všem žákům, kteří se podíleli na uskutečnění této akce. Velký dík patří samozřejmě těm, kteří přišli naše skvělé žáky podpořit a strávili tak s námi pěkné předvánoční odpoledne.

  1. místo    Sára Jirsáková, Marika Holišová - žákyně 6. B, moderní gymnastika
  2. místo    žáci 1.B a 2.B - zpěv, Rolničky
  3. místo    Eliška Baratková, Katka Halamíčková - žákyně 4. A, street dance
               Adéla Adámková, 4. A - gymnastika

Jana Štěpánková, vychovatelka školního klubu

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola