Pobyt v přírodě6.5.2018

POBYT V PŘÍRODĚ

V pondělí 30.4.2018 se na Podskalce konalo pod názvem „Pobyt v přírodě“ cvičení na školním hřišti a v terénu poblíž školy. Trasa běhu vícečlenných hlídek vedla ke „křížku u Skalky“ a dále ke křižovatce pod Energetikem, kolem potoka, po horizontu k Severce a dále k vodárce nad Relaxem a zpět nad hotel Výsluní a ke Kordulce s posledním stanovištěm opět u křižovatky pod Energetikem. Cíl byl na hřišti, kde se ještě házelo tenisovými míčky. Na trase ale nechyběly ani  další stanoviště: dopravní značky, práce s mapou – kompasem a buzolou, lano u potoka, vázání uzlů, hod na  cíl, rostlinky a bylinky, první pomoc a další zajímavá překvapení.

V kategorii 6. a 7. tříd obsadila třetí místo hlídka číslo 12 s časem 62 minut ve složení Daniel K., Vít. K., Zdeněk Š., Daniel V., a Vít D. ztřídy 7.A . Druhé místo patřilo hlídce číslo 8 s časem 60 minut ve složení Jakub Š., Martin G., Richard Č., Jakub H. a Vojtěch B. z 6.B. Vítězem této kategorie se stala hlídka číslo 5 s časem 58 minut ve složení Adam R., Michal K., Samuel H., Petr K., David V. z třídy 6.A.

V kategorii 8. a 9. tříd obsadila třetí místo hlídka číslo 18 s časem 55,5 minuty ve složení Anna V., Martin K., Adam M., Zuzana H. z 8.A. Na druhém místě skončila hlídka číslo 19 s časem 55 minut ve složení Tadeáš S., Ondřej k., Jakub S., Vladimír S., Tereza P. z 8.A. Vítězem kategorie a hlídkou s nejlepším časem 53,5 minuty se stala hlídka 22, která se skládala z dětí z 8.B Patrika V., Přemysla S., Pavla O. a Ondry K.

Všem organizátorům z řad učitelů patří dík za dobře připravenou akci a poděkování patří také holkám z 9.A a necvičícím, kteří pomáhali na stanovištích a check pointech.

Mgr. Miloslav Janošek, dne 2.5.2018

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola