Páťáci poznávali stromy a keře na SŠZePř16.10.2013

Ve čtvrtek 10.10. žáci 5.A zažili pěkné podzimní dopoledne na zemědělské škole, kde poznávali stromy a keře na zahradě školy. Pokračujeme v úspěšně navázané spolupráci. Páťáci byli pochváleni, že poznali podle listů, šišek nebo plodů řadu dřevin.

Byli jsme překvapeni, kolik různých druhů stromů a keřů na školní zahradě mají. Vše bylo krásně podzimně zbarvené, někteří středoškoláci pracovali venku, kde ryli záhony, sklízeli plody, stříhali uschlé rostliny a keře. Naši žáci ocenili jejich pracovní úsilí. Na konci prohlídky došlo i na prověřování  našich znalostí a dopadlo to dobře, sladká odměna s pitným režimem nám přišla vhod. Už se těšíme na další výuku v praxi, venku v přírodě!

Zuzana Mrlíková

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola