Okresní kolo ve vybíjené17.4.2018

2. místo v okresním kole vybíjené

12. dubna se ve Valašském Meziříčí utkala naše děvčata z 1. stupně se soupeřkami ze Vsetína – Ohrady, z Karolinky a z Valašského Meziříčí – Šafaříkova ulice. Naše družstvo si vedlo opět velmi dobře. Jen o jeden bod nás porazila škola z Valašského Meziříčí a nepostoupili jsme do kraje. Hráčky byly odměněny diplomem, medailemi a kopečkem zmrzliny na cestě na nádraží. Družstvo v tomto složení nás bude reprezentovat letos ještě jednou, a to na Rožnovské olympiádě. Držte nám palce!

                                                                                                                                                             Zuzana Mrlíková

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola