Oblastní turnaj soutěže pIšQworky 20145.11.2014

Občanské sdružení Student Cyber Games každoročně pořádá Mistrovství škol ve hře pIšQworky. Loni jsme se této soutěže účastnili poprvé.

Jelikož se žákům tato soutěž líbila, byl velký zájem znovu se přihlásit a zkusit štěstí. Oblastní turnaj soutěže „pIšQworky 2014“ se konal v úterý 4. 11. ve Valašském Meziříčí na Obchodní Akademii. Soutěže se zúčastnilo celkem 16 týmů, které byly složeny převážně ze studentů středních škol a také z žáků 8.- 9. tříd základních škol. Naši školu reprezentovalo celkem 10 žáků z tříd 9.B a 9.A. Utvořili jsme 2 soutěžní týmy a během celé soutěže jsme porovnávali své síly s ostatními týmy přihlášených škol. Po zahájení soutěže si každý kapitán pro svůj tým vylosoval číslo a vzápětí proběhlo rozlosování všech týmů do skupin. Následovaly jednotlivé vyřazovací zápasy. Při rozlosování jsme se dostali do stejné herní skupiny a tím naše šance vzrostly. Konkurence ale byla opravdu veliká, a tak se nám bohužel nepodařilo postoupit do finálového kola. Při samotné hře jsme předvedli skvělou týmovou spolupráci, všem žákům děkuji za pěknou reprezentaci naší školy. Společně jsme prožili krásný den, proto se budu těšit na další soutěže či jiné akce.

Jana Štěpánková, vychovatelka ŠK

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola