Oblastní kolo soutěže Zpěváček 20177.3.2017

V sobotu 4. března 2017 proběhla v ZUŠ přehlídka zpěváčků lidových písní, kterou připravil Valašský folklórní spolek ve spolupráci se Střediskem volného času v Rožnově. Naši školu reprezentovaly 2 žákyně z naší školy. Obě se připravovaly s paní učitelkou Pavlou Katzerovou – Lucie Lukeštíková ze 3.B – 1. kategorie a Emma Peréz Perézová ze 3.A – 2. kategorie.

Obě žákyně se velmi dobře popraly s trémou a podaly skvělé výkony. Emma byla ve 2. kategorii skoro nejmladší a měla velkou konkurenci. Lucka si ve své kategorii vybojovala krásné 2. místo s postupem do regionálního kola, které proběhne v neděli 23. dubna 2017 ve Valašských Kloboukách.

Oběma žákyním moc gratulujeme a Lucce přejeme hodně štěstí v dalším kole.

Pavla Katzerová

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola