Nová pěvecká hvězdička? Lucie Lukeštíková z Podskalky26.5.2017

V neděli 23.4.2017 se zúčastnila regionálního kola soutěže Zpěváček Valašska 2017.Lucka je veliký talent. Letos poprvé vyzkoušela sólové zpívání a hned se probojovala do regionálního kola. Komu se to takhle podaří???

V regionálním kole sbírala zkušenosti mezi velkým počtem ostřílených zpěváků, zároveň si poprvé v životě vyzkoušela, jaké to je zpívat s doprovodem živé muziky. Sice se neumístila na stupních vítězů, ale v takové ohromné konkurenci, která tam byla, se vůbec neztratila. Její zpěv zanechal stopy na všech porotcích a tím si vyšlapala cestičku pro získávání úspěchů v dalších letech.

 Jiří Nechanický, hudební pedagog

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola