Návštěva Ovocentra ve Valašském Meziříčí22.11.2015

Ve čtvrtek 12. listopadu se 1. A a 2. A vydaly na návštěvu Ovocentra ve Valašském Meziříčí. Všechny děti se moc těšily na jizdu vlakem, ale jak už se někdy stává, když se na něco moc těšíte, nemusí to občas vyjít.

Bohužel i naše dětičky se místo jízdy vláčkem musely smířit s náhradní autobusovou dopravou.  Došlo i na slzičky. Skvělé ale bylo to, že celý autobus byl jen náš.

Hned při vstupu do areálu Ovocentra nás přivítala paní Jahoda a jablko Rubín a  celým skladem nás provázeli  klauni. Prohlédli jsme si  všechny druhy ovoce a zeleniny, které Ovocentrum nabízi a dozvěděli se, odkud se dováží a jak se skladuje. V zábavnější části exkurze si děti  vyrobily zdravé ovocné svačinky a ochutnaly čerstvě lisovanou ovocnou šťávu. Navštívit nás přišel také méďa Kubík, který  měl  u dětí obrovský úspěch. Při odchodu dostal každý malý návštěvník malinkatý dáreček. 

Zpět jsme opět museli náhradní dopravou, ale protože děti byly naprosto úžasné, slibujeme, že výlet vlakem na jaře určitě uskutečníme.

Katka Knápková a Radka Paclová, učitelky  1. A a 2. A

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola