Návštěva evropských dobrovolníků3.6.2019

 

Na začátku května, jsme měli možnost na naší škole přivítat evropské dobrovolníky. Anxhela z Itálie, Sylva z Francie a Karla z Německa. Dobrovolníci navštívili žáky v hodině angličtiny i němčiny. Nejprve se žákům představili a poté prezentovali jejich rodné země. Dobrovolníci, v průběhu prezentace pokládali našim žákům otázky ohledně historie, geografie a kultuře jednotlivých zemí. Poté vyprávěli o jejich dobrovolnických aktivitách a představili program Erasmus+, který je zaměřený zejména na mládežnické výměny. Tyto výměny jsou určeny pro žáky, kteří začínají objevovat svět a nové kultury. Žáci měli prostor se jednotlivě představit a položit dobrovolníkům otázky, které je zajímaly. Děti se bavily, měli možnost si procvičit anglickou a německou konverzaci. Dobrovolníkům se na naší škole velmi líbilo a moc rádi se za námi v budoucnu přijedou podívat.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola