Naše škola podporuje charitu23.11.2013

Od začátku školního roku proběhly na naší škole dvě charitativní sbírky, obě na pomoc nemocným dětem.

ŽIVOT DĚTEM

Na naší škole proběhla akce „Podzimní srdíčkové dny“ na pomoc vážně nemocným dětem. V rámci této akce se za symbolickou cenu prodávaly tradiční plastové klipy ve tvaru srdíčka, dále magnetky s motivem zvířat a pěkná 3D pravítka. Zakoupením těchto předmětů přispíváme na zakoupení přístrojů, zdravotních pomůcek, ozdravných pobytů nebo léků pro děti trpící vážnými onemocněními. Na naší škole se vybralo celkem 890,- Kč.

FOND SIDUS

Jako každý rok, i letos na naší škole proběhla sbírka Fondu Sidus. Cílem tohoto dobročinného projektu je získání finančních prostředků na pomoc při léčbě vážně nemocných dětí v ČR. V rámci této sbírky jsme prodávali časopisy Na vlastní nebezpečí a Můj malý dinopark. O oba časopisy byl velký zájem. V prvním bylo mnoho vtipných cedulek a kartiček, druhý nabízel hru a volnou vstupenku do Dinoparku. Na naší škole se vybralo celkem 2028,- Kč.

Všem dárcům příspěvků velmi děkujeme.

Jana Štěpánková, vychovatelka školního klubu

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola