Muzeum v přírodě8.5.2022

Ve čtvrtek 5.5. jsme využili s prvňáčky volného vstupu do muzea a v rámci prvouky jsme se zašli podívat do největší části muzea - Valašské dědiny, kde jsme pozorovali hospodářská zvířata a také rostlinky a bylinky, které pěstovali místní obyvatelé na zahrádkách u dřevěných domečků. 
Osel už nás vítal z dálky svým zvučným hlasem. Napřed jsme si ho spletli s rozvrzanou pumpou. [:-)]  
Po cestě jsme se podívali také do staré školy a vyzkoušeli jsme si s paní učitelkou, jak se dříve děti učily. I u školy byla krásně upravená zahrádka, kde paní učitelka pěstovala cibuli, mátu a různé okrasné kytičky. 
Výlet se nám opravdu líbil a těšíme se, až zase půjdeme do muzea poznávat krásy další části - např. Mlýnskou dolinu, nebo Dřevěné městečko. 
Třídy 1.A, 1.B a paní učitelky. 
 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola