MC DONALD´S CUP 201628.4.2016

Dne 27. 4. 2016 proběhl ve Vidči fotbalový turnaj McDonald´s Cup.  Středeční ráno ukázalo, že se bude hrát ve velmi těžkých podmínkách, protože vytrvale pršelo. Téměř únorová zima a déšť však na atmosféře turnaje nic nezkazily.

Zatímco diváci popíjeli horký čaj, hráči 4. A se s ostatními týmy pustili do bojů o pohár. Po vyrovnaných začátcích začal mít tým ZŠ Pod Skalkou převahu a brzy bylo jasné, že půjde o obhajobu loňského titulu. Spolu s týmem Horní Bečvy předvedli velmi vyrovnané výkony, ale nakonec 4. A obhájila titul vítěze McDonald´s Cupu. Velký kus práce odvedly také fanynky 4. A, které téměř po celou dobu hlasitě podporovaly své spolužáky.

9. května třída 4. A nastupuje do okresního kola ve Valašském Meziříčí. Držte jim palce!!!

J. Hurtík

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola