Matematický klokan 6.4.2018

MATEMATICKÝ KLOKAN 2018

V pondělí 19. března se na naší škole konala matematická soutěž Klokan, které se zúčastnili žáci

od 3. ročníku do 9. ročníku. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích.

Na 1. stupni v kategorii Cvrček - 2. a 3. tříd se na 3. místě umístil Sebastian Štreichl ze 3.A, na 2.místě Nikola Bajerová také ze 3.A a 1.místo obsadila Lucie Marečková ze 3.A.
V kategorii Klokánek - 4. a 5. tříd se na 3. místě umístil Jan Ondrášek ze 5.A, na 2.místě Sebastian Klimeš také ze 5.A a 1.místo obsadil Ladislav Vanger ze 4.A.

Na 2. stupni v kategorii Benjamín - 6. a 7. tříd se na 3. místě umístil Vít Kutěj ze 7.A, na 2.místě Vít Dorňák také ze 7.A a 1.místo obsadil Šimon Kubela ze 6.B.
V kategorii Kadet - žáků 8. a 9. tříd obsadila 3. místo Kateřina Halamíčková z 8.A, 2. místo Andrea Drexlerová z 9.B a na 1. místě se umístil Adam Solanský z 9.A.

Všem úspěšným řešitelům blahopřejeme.