Lyžařský výcvik na Bílé15.2.2016

V týdnu od 8. února se 50 žáků prvního stupně účastnilo lyžařského výcviku na Bílé. Podmínky na lyžování byly ve výčtu snad všeho, co může malý lyžař z Podskalky zažít: umělý sníh, déšť, husté sněžení, vypnutí elektřiny v důsledku hustého sněžení a s tím související šlapání s lyžemi do kopce (ale jen chvíli).

Užili jsme si koulování, stavění sněhuláka i  chůzi na sněžnicích… a také krásné finále v podobě závodů, sluníčka, přírodního sněhu a hlavně spokojených a usmívajících se dětí… ale to už byla bonusová odměna pro paní učitelky.

Děkujeme všem dětem za úžasně trávený týden a rodičům za hojnou účast při pátečních závodech.

Katka Knápková a Radka Paclová

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola