Lyžařský výcvik 3. A4.2.2015

Jak se dětem ze 3. A líbilo na lyžařském výcviku...

ŠÁRKA MARTINÁKOVÁ

Byla neděle a já jsem se moc těšila na zítřejší ráno. Konečně jsme jeli s celou třídou na lyžařský výcvik. Měla jsem velikánský kufr, kde byly sbaleny věci na celý týden. Jeli jsme na Makov, ubytování bylo v pěkném hotelu Fran. Hned první den jsme si vybalili věci a po obědě jsme vyrazili všichni na svah. Rozdělili jsme se do skupin a já jsem byla se strejdou Pavlem. Z první jízdy jsem měla docela strach, který jsem překonala a potom už lyžování bylo super. Na lyžáku jsme měli také karneval, kde se všichni moc bavili. Na pokoji jsem spala s Nelou a Sárou. Lyžování mě každý den čím dál víc bavilo. Na lyžařský výcvik ráda vzpomínám. Těším se na další rok, až zase někde vyrazíme s naší úžasnou paní učitelkou Martinou Orlíkovou. Bude nás učit na snowboardu. Lyžovat jsem vůbec neuměla a teď sjíždím velké kopce. Jsem za to velmi ráda.

DANIEL KOTULEK

V pondělí ráno jsme vyjeli od kina a úspěšně dorazili do hotelu Fran v Makově. Jak jsem uviděl sjezdovku, tak jsem nevěřil vlastním očím, jak je krásně uhlazená. Ubytovali jsme se a šli na oběd. Odpoledne nás čekalo lyžování. Za celý týden jsem se zdokonalil v lyžování a vyzkoušel jízdu na snowboardu. Líbilo se mi, že na hotelu byla sauna a bazén, do kterého nás strýc Dušan házel. Také byl fajn karneval, stezka odvahy a večerní hraní a zpívání u kytary. Už teď se těším na příští rok.

PETR KVÁČ

Byli jsme se třídou 3.A na lyžáku na hotelu Fran. Nejlepší zážitek byl, že jsme se naučili jezdit na snowboardu, také stezka odvahy, kterou jsme šli bez baterek při svíčkách. Večerní lyžování bylo super, jezdili jsme ve dvojicích a nemuseli čekat na dospěláky. Večer nás čekal bazén, sauna, hry. Měli jsme i karneval. Úžasnou scénku měli Sárka se Šárkou. Už je pátek poslední lyžování, oběd a jedeme domů. Tak se těším na příští lyžák.

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola