Lyžařský výcvik 1. B a 2. A13.3.2015

Od 23. 2. do 27. 2. se třídy 1. B a 2. A zúčastnily lyžařského výcviku ve Velkých Karlovicích.

Pod vedením skvělých instruktorů Verunky, Kamči, Jirky, Michala a Skotyho se mnozí účastníci poprvé seznamovali s tajemstvím lyžování. Zdatní lyžaři odjížděli denně na sjezdovku Razula, kde se zdokonalovali. Ostatní trénovali  s chutí a odvahou na mírnější sjezdovce pod hotelem Horal. V závěru týdne plného smíchu, doprovázeného i lehčími pády, se všichni naučili ovládat své lyže. Svůj lyžařský um každý předvedl při závěrečném závodu, ve kterém obsadil 1. místo Štěpán Svoboda, 2. místo Jan Ondrášek a o 3. místo se podělili Dominik Halamíček a Matouš Černý.

Pro nás vyhrály všechny děti, protože svou pílí a vytrvalostí dokázaly nejen sobě , ale i strašidýlku Razulákovi, který děti doprovázel, že lyžovat se naučí každý.

Děkujeme rodičům žáků, že své lyžaře přišli podpořit při závěrečném závodu bujarým povzbuzováním a potleskem v cíli. Buchty od maminek zavoněly celým svahem.

V takové pohodě bychom si přáli prožít lyžařský výcvik i příští rok pod vedením skvělé vedoucí Broni Ondračkové.

Z. Kypetová, V. Svatošová, tř. uč. 1. B a 2. A

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola