Lyžařský kurz pro naše nejmladší žáky22.2.2017

Týden před jarními prázdninami 6.-10.2.2017 prožili naši nejmladší žáci na horách. 72 žáků z 1. stupně se zúčastnilo lyžařského výcviku pod vedením zkušených instruktorů lyžařské školy SUN na Bílé.

Pro děti, které ještě nikdy nestály na lyžích, je na Bílé nachystaný dětský park, kde si zkoušely své první krůčky na lyžích. Naučily se zatáčet a zabrzdit, sjížděly slalom postavený ze zvířátek. Ti zkušenější lyžaři a snowboardisté pilovali své umění na jižním svahu, někteří jezdili i na severním svahu a učili se carvingový styl. Snažení  všech vyvrcholilo v pátek na závodech družstev. Vyhráli nejen ti, kteří stáli na stupních vítězů, ale všichni, kteří prožili báječný týden plný radosti.

P. Vašenková

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola