Lyžák Bílá9.3.2022


Lyžařský kurz na Bílé
V prvním březnovém týdnu se 50 žáků z 1. stupně zúčastnilo výjezdového lyžařského kurzu na Bílé. Počasí nakonec vyšlo výborně, teploty pod nulou, některé dny bylo doslova azurové nebe. První den byly děti podle úrovně lyžařských dovedností rozděleny do pěti skupin - kravičky, včelky, čuníci, lišky a jahody. Každá skupina si vytvořila svůj pokřik. Celý týden pilně trénovaly, postupně se přesouvaly na obtížnější svah, občas se musely vypořádat i s pádem či únavou. Poslední den kurzu se konaly závody, na které se přijeli podívat i rodiče. Během týdne udělaly děti výrazné pokroky a to také díky skvělým instruktorům. 
Zuzana Vrtalová, tř. uč. 1. B
 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola