Loučení s první třídou30.6.2015

V pátek 26. června 2015 se konalo cvičení v přírodě. Spolu se svými dětmi se tohoto cvičení zúčastnili i jejich rodiče, kteří si pro ně připravili úžasný program na celý den, aby se tak společně rozloučili s 1. třídou. V 8.00 hod. jsme se vydali směrem na Dolní Paseky pod vedením p. Janči, který v roli učitele bravurně zvládal nejen děti, ale i nás dospělé a celou cestu nás aktivoval k různým činnostem.

Cestou jsme se zastavili ve svíčkárně, kde si děti vyrobily svou vlastní svíčku a seznámili se s jejich výrobou. Další příjemná zastávka nás čekala u Svobodů, kde pro nás Svobodovi připravili překvapení v podobě ledového osvěžení - nanuků. Dále jsme pokračovali stále za veselého vedení p. Janči až k točně autobusů, kde pro děti byl připravený závod o ceny plný zajímavých soutěží a hádanek, závod spojený se stezkou odvahy, kde si děti vyzkoušely svou obratnost i zdatnost. Akce byla za  končena táborákem, opékáním špekáčků a velkou hostinou, kterou připravily maminky. Nechybělo ani slavnostní vyhlášení vítězů závodu, medaile, ani dětské šampaňské s balónky. Akce trvala do odpoledních hodin a nikomu se nechtělo domů.

Velké poděkování patří všem rodičům, kteří se této akce zúčastnili a pomohli uspořádat svým dětem pěkný závěr jejich prvního školního roku.

Zvláštní poděkování patří p. Jančovi, který se role učitele zhostil obdivuhodně a ke spokojeniósti nás všech.

                                                                                                                                                                                             Z. Kypetová, tř. uč. 1. B

 

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola