Logická olympiáda19.9.2016

Máš vlastní hlavu? Zjisti, co v ní je.... ... v této soutěži tě nikdo nezkouší. Ty sám můžeš zjistit, co dokážeš a co tě baví. ... úlohy tě potrápí, ale taky tě budou bavit. ... nejsi šprt a ze školy nenosíš samé jedničky? Logická olympiáda není o naučených znalostech, ale o zdravém rozumu, kreativním myšlení a schopnosti samostatného uvažování.

A na vítěze čeká mnoho zajímavých cen! 

O Logické olympiádě

Logická olympiáda je určena všem žákům mateřských a základních škol (a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií) a studentům středních škol, kteří mají hlavu na svém místě a chtějí porovnat své síly s ostatními z celé České republiky.

Soutěž probíhá v několika kolech – základní, krajské a finále. Základní kolo se řeší on-line – soutěžící mohou úlohy řešit ve škole, doma, v knihovnách, zkrátka kdekoli, kde se připojí na internet.

Registrace

Soutěžící se registrují na stránce http://www.logickaolympiada.cz/ - Vstup do soutěže do 30. září 2016.

Soutěž organizuje MENSA ČR

Katka Knápková

 

 

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola