Listopad plný milých setkání18.12.2016

V průběhu měsíce listopadu navštívili naši prvňáčci své bývalé paní učitelky a kamarády v mateřských školkách – MŠ 1.máje 864, MŠ 1. máje 1153, MŠ 5. května 1527 a MŠ Radost. Školáčci jim zazpívali několik veselých písní o písmenkách, které se už  naučili číst i psát, ukázali malým předškolákům své pouzdro, sešity a aktovku.  Společná hra “velkých i malých” všechny velmi potěšila.

Předškoláci se svými učitelkami nám oplatili návštěvu a přišli za námi do školy.  Zasedli společně se svými kamarády školáky do lavic a vyzkoušely si školu nanečisto. Prvňáčci prozradili svým mladším kamarádům, jak se čte podle metody Sfumato či počítá podle profesora Hejného. Samozřejmě se také malovalo, zpívalo a hrály se hry. Na závěr předškoláčky čekalo překvapení v odhalení třídních mazlíčků – mláďat užovky červené a vesele zpívajících ptáčků.

P. Vašenková

 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola