Kulturní vystoupení našich žáků na Všesvatském jarmarku20.10.2014

V pátek 17.10. se na náměstí konal tradiční Všesvatský jarmark. K této příležitosti si naši žáci pilně připravili krátká kulturní vystoupení, kterými obohatili program jarmarku.

Jako první vystoupily děti z 2.třídy, které si pod vedením paní učitelky Radky Vojkůvkové nacvičili krátký sloní taneček. Potom jsme si skvělým africkým tancem připomněli úspěšnou akci Čokoládová Afrika. Toto taneční vystoupení secvičili žáci 6.A, Bea, Lea, Barča, Viki, Petr, Adam a Dan. Bylo vidět, že kluci a holky dali do dynamického tance opravdu všechno. Pak následovalo vystoupení v podobném duchu. Dívky ze 7.B, Marika a Sára, předvedly moderní gymnastiku, v rytmu afrických bubnů je doprovázel jejich spolužák Viktor. Konečně přišlo na řadu poslední číslo, které vskutku stálo za to. Holky z 9.B, Eva, Denisa, Barča, Áďa, Lucka a Vendy, si připravily skvělé taneční vystoupení, které společně nacvičovaly v hodinách tělesné výchovy. Účinkující žáky přišli podpořit spolužáci a učitelé z celé školy. Na jarmarku se sešlo i mnoho pyšných rodičů, kteří s hrdostí sledovali krásná vystoupení svých dětí. Příjemnou atmosféru nám nepokazilo ani deštivé počasí. Všichni si užili pohodové podzimní dopoledne a společně jsme se vrátili zpět do naší školy, kde nás čekal teplý čaj a dobrý oběd.

Jana Štěpánková, vychovatelka ŠK

 

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola