Kritéria pro přijmaní do prvních tříd24.3.2021

Kritéria pro přijímání žáků do ZŠ Pod Skalkou pro školní rok 2021/2022

Ve školním roce 2021/2022 otevře Základní škola Pod Skalkou dvě první třídy s maximálním počet 30 žáků v jedné třídě.

V případě volné kapacity bude ředitel školy přijímat žáky podle následujících kritérií v tomto pořadí:

1. Děti, které mají trvalý pobyt ve spádovém obvodu školy

2. Děti, které byly u zápisu v loňském školním roce a dostaly odklad

3. Děti, které mají trvalý pobyt mimo spádový obvod školy, budou přijímány následovně: - přednost bude mít dítě, jehož sourozenec se ve škole vzdělává

Pro školní rok 2021/22 je vyhláškou města Rožnov pod Radhoštěm č. 9/05 stanoven spádový obvod ZŠ Pod Skalkou těmito ulicemi:

Bačová, Beskydská, Bezručova, Čs. armády, Dolní Paseky, Dr. Milady Horákové, Drobníkova, Družstevní, Frenštátská, Habrová, Hradišťko, Horní Kouty, Horní Paseky, Hřbitovní, Jahnova, Jarní, Javornická, Javorová, Karlova, Kinských, Kročákova, Květinová, Lesní, Letenská, Lipová, Mladějovského, Na Pařeničkách, nábřeží Dukelských hrdinů, Obránců míru, Okružní, Ostravská, Písečná, Pletařská, Pod Chlacholovem, Pod Kozincem, Pod Kyčerou, Pod Pindulí, Pod Skalkou, Pod Strání, Polanského, Polní, Příčná, Putýrky, Radhošťská, Rekreační, Sladské, Slezská, Sněžná, Šlapetova, Tkalcovská, Travinářská, Kantorka, U Revíru, V Mokrém, Volkova, Zahradní, Žerotínská, 1. máje (mimo domy č.p. 841-852, 1059,1155-1158), 5. května (domy č.p. 1340-1353, 1521).

 

Mgr. Lumír Ondřej - ředitel školy

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola