Koncert pro Charitu a Parkinsoniky26.12.2016

V úterý 20. 12. se žáci naší školy zúčastnili další akce pro dobrou věc, tentokrát jsme spolupracovali s Charitou z Rožnova. Dětský sbor Hvězdička ve spolupráci se třídou 3. B nacvičil vánoční koledy, kterými potěšil klienty a zaměstnance Charitní pečovatelské služby a členy rožnovského Klubu Parkinsoniků.

Moc se snažili a i ti nejmilejší rošťáci se proměnili ve zpívající andílky, kteří potěšili srdíčka všech, kteří v kostele byli. Ještě jednou moc děkujeme za účast a krásný zpěv. I sami žáci měli radost, že se jim koncert tak povedl, ještě aby ne, když je přišli povzbudit i někteří rodiče.

Pásmo koled připravila paní učitelka Hv z 2. stupně Ivana Prokopová ve spolupráci s třídní uč. 3. B Pavlou Katzerovou. Koncert uvedla p. Zlatuše Lušovská z Charity a v jeho závěru přišel všechny pozdravit i pan starosta R. Holiš.

P. Katzerová

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola