Klokani ze ZŠ Pod Skalkou na chaloupce27.9.2014

8. září jsme jeli s celou třídou 3.A na chaloupku do Vigantic. Byla celá myslivecká, na stropě visely parohy z daňků a naše oči zářily krásou. Rozběhli jsme se jako smečka vlků.

Vybalili jsme si spacáky a už jsme hráli hru Vigigame. Zjistili jsme, že kolem chaty je spousta ještěrek, které se dají lehce chytit. Začali jsme pro ně stavět domečky. Bylo to super. Ráno, když jsme se probudili, se za oknem pásla rodina daňků. Po snídani nás čekal výšlap na Díly, kde jsme si pochutnali na teplé zelňačce. Pak následovala zběsilá jízda na čtyřkolce s dědou od Davida. Na cestě zpátky nás chytla bouřka a silný déšť. Poslední den jsme stříleli ze vzduchovky na zvěř a sportovali do naší třídní soutěže zvané Desetiboj. Odpoledne jsme se už těšili na rodiče a zahráli jsme si s nimi Srandohru. Bylo to skvělé a doufáme, že naše paní učitelka Martina Orlíková vymyslí další akci.

Filip Křenek, Filip Křižka, Šárka Martinková, Julie Stančíková 3.A

        

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola