Inspekce ve 3.B - nejvíce se bála p. učitelka...O DĚTI!:-)3.3.2017

V pátek 24. 2. 2017 k nám zavítala do školy a do naší třídy inspekce - prý až z Prahy. Cílem bylo zjistit, jak se žáci pilně učí, zda dávají pozor a poslouchají paní učitelku, také jestli mají ve vyučování vypnuté telefony a další otázka, která pana inspektora zajímala byla: "Kolikrát denně a jak dlouho si hraješ na mobilu nebo na tabletu?" ... 

Pan inspektor měl několik tváří: napřed byl uveden paní ředitelkou jako profesor a inspektor z Prahy, poté se z něj "vyklubal" pro děti známý strýc Radim Janča, který nás všechny postrašil i pobavil. Cílem této akce bylo také potěšit naši nemocnou kamarádku Barunku z Olomouce, které jsme nakreslili obrázky a napsali dopis, ve kterém popisujeme zážitky z vyučování s panem inspektorem. 

Třída 3. B s paní učitelkou Pavlou a Dorkou. 

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola