Hvězdička na setkání sborů1.4.2019

Hvězdička zářila na setkání sborů
I letos se sbor Hvězdička zúčastnil velkého vystoupení, které se konalo v sobotu 30.3. v kině v Rožnově pod Radhoštěm. Zpívání pro radost jsme si moc užili a načerpali mnoho zkušeností a inspirace u jiných pěveckých sborů. Na vystoupení nás přišli samozřejmě povzbudit rodiče, ale také pan ředitel. Moc děkujeme!!!! Některým tekly slzy dojetím, když viděli děti na velkém pódiu. Vystoupení mělo pozitivní ohlas a už se zase těšíme na další. A kam se na nás můžete přijít podívat? Přece do naší školy na jarní vernisáž v květnu a určitě připravíme i závěrečnou besídku pro rodiče a učitele v červnu. Přesný termín se dozvíte včas.   Moc děkujeme hlavním organizátorům za pozvání a Vám ostatním za podporu. Velké díky patří také Anet Škorňové a Peti Jurajdové za pomoc s organizací v den akce.                     

Děti z Hvězdičky a paní učitelka Pavla Katzerová.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola