Hvězda zářila a vzduch se chvěl23.5.2019

Tento název vystihuje závěrečné vystoupení našeho pěveckého sboru Hvězdička a klávesového kroužku v úterý 21.5.2019 v prostorách galerie naší školy.

Ve školním roce 2018/19 bylo ve sboru přihlášených 32 žáků z 1. stupně. Do konce roku dochodilo do sboru 28 žáků, kteří si zaslouží velkou pochvalu za zpěv, hru na rytmické nástroje, pozitivní energii a sluníčko na tváři.

Tento školní rok jsme Hvězdičku mohli shlédnout na různých vystoupeních: na 2 jarmarcích na náměstí, na vánočním jarmarku ve škole. Největší zkušenosti si žáci nasbírali na setkání sborů s názvem Zpívání pro radost, které se konalo v kině.

Asi nejvíce od srdíčka bylo to poslední – pro rodiče, známé, učitele a všechny, kdo mají rádi hudbu. Vystoupení dětí navodilo velmi příjemnou atmosféru.

Velké díky patří holkám z klávesového kroužku za doprovody některých písní a obohacení programu moderními skladbami. Zvláštní díky patří také panu zvukaři a učiteli klávesového kroužku v jedné osobě Jiřímu Nechanickému, který se bezkonkurenčně postaral o velmi kvalitní a profesionální ozvučení této akce. Velké díky patří divákům: přišly paní vychovatelky ze ŠD, spolužáci, rodiče, babičky, dědečci, tety a strýcové.

Dětem z Hvězdičky ještě jednou moc děkuji za snahu, píli a hlavně za zpěv plný radosti, štěstí a velmi dobré nálady. Na šikovné zpěváčky se budu těšit v dalším školním roce.

P.u. Pavla Katzerová, taktovka pěveckého sboru Hvězdičky

Video ukázka z akce: https://youtu.be/d8mZFCGfVVk

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola