Hortikomplex Olomouc8.10.2015

V pátek 2. října 2015 se žáci 6. ročníku za doprovodu pí. uč. H. Hadačové a M. Satolové zúčastnili 20. ročníku největší české výstavy ovoce, zeleniny a školkařských ovocných výpěstků Flora Olomouc 2015 s mottem Na kole mezi zahradami.

V hlavním výstavním pavilonu byla k vidění jako již tradičně expozice Českého zahrádkářského svazu s ukázkami odrůd ovoce a různých druhů zeleniny. Výstava byla doplněna přehlídkou tykví a nemohla chybět ani aranžmá z chryzantém, lilií či jiřin. Dále pak výstavka hub, zahrádkářská a mykologická poradna, včelařský koutek, vinný sklípek apod. Návštěvníci měli také volně k dispozici překrásné sbírkové skleníky. V rámci projektového vyučování zde naši žáci plnili zadané úkoly.

Počasí bylo perfektní – slunečné a žákům se zde moc líbilo …

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola