Halloween ve třetí třídě7.11.2018

Halloween ve 3.A

31. října jsme si ve třídě udělali projektový den ke svátku Halloween. Nejdříve jsme si vysvětlili význam anglosaského lidového svátku a připomněli si naše Dušičky. Představili jsme si navzájem kostýmy, paní asistentka strašidelně namalovala zbývající děti. Vyhodnotili jsme a odměnili nejpovedenější masky – čarodějnice, kostlivce, mumie a různé příšery. Také jsme si vyrobili rukavice naplněné popkornem a namalovali dýně. Angličtina proběhla opět s halloweenskou tématikou. Na závěr si děti užily strašidelný film. Náš projektový den se povedl a dětem se moc líbil.

Třídní učitelka s p. asistentkou

                                                                                                                              

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola