Halloween ve 3. B3.11.2016

I letos se naše třída zapojila do soutěže o nejpovedenější halloweenskou dýni. Děti vyráběly z různých tvarů a druhů dýní. V rámci tohoto projektového dne jsme ochutnali i pár dýňových pokrmů, např. jednohubky s dýňovou marmeládou, dýňovo-ananasový kompot, dýňové bonbóny a vše jsme zapili dýňovým džusem s příchutí nejen dýně, ale i pomeranče.

I ve středu ráno přišlo do naší třídy překvapení – tři Halloweeni nám zamkli a zhasli třídu, zato po otevření nám nechali milé překvapení: halloweenské sušenky a halloweenské bonbóny, které nám všem moc chutnaly. Poté jsme se šli všichni vyfotit s našimi dýňovými postavičkami a netrpělivě čekáme, zda z nás v soutěži někdo uspěl a vyhraje nějakou pěknou odměnu.

Třída 3. B a paní učitelka Pavla K.

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola