HALLOWEEN v 1. B17.11.2014

Ve čtvrtek 30. října odpoledne se sešli žáci a rodiče dětí z 1.B ve své třídě a společně vyráběli Halloweenské dýně.

Tak se i ti nejmenší žáci naší školy zapojili do akce školy – SOUTĚŽ O NEJPOVEDENĚJŠÍ HALLOWEENSOU DÝNI. Rodiče dětem pomohli s vyřezáváním dýní, dlabání a samotné zdobení si děti nenechaly vzít a s vervou se do toho pustily. Pěkné odpoledne skončilo až za tmy. Byla to ideální chvíle pro rozsvícení nazdobených dýní. Tak dali vyniknout nevšední  kráse. Všichni měli pocit z dobře vykonané práce. Maminky se postaraly i o drobné občerstvení. Však jim po dvou hodiná ch usilovné práce vyhládlo! A jak všechno dopadlo?

V kategorii jednotlivců zvítězila Johanka Černotová a třetí místo obsadil Štěpánek Svoboda.

BLAHOPŘEJEME!

Z. Kypetová, tř. uč.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola