Halloween 6. B10.11.2015

Na středu 4.11. jsme se žáky 6.B velmi těšili, protože se nesl v duchu Halloweenu. Děti se převlékly za čarodějnice, různá monstra a upíry a nutno dodat, že z některých šel opravdový strach.

První hodinu angličtiny "malá strašidla" sledovala na Youtube, jak teenageři slaví tento svátek v Anglii, obohatili svou slovní zásobu o nová slova z této oblasti  a zazpívali jsme si halloweenskou písničku.

Druhou hodinu českého jazyka byla vyhlášena soutěž o nejstrašidelnější příběh ze školy, autorské dvojice se pilně snažily a děti hodina velmi bavila. Příběhy jsme si poté znovu  četli v hodině výtvarné výchovy, kdy žáci vydlabávali  halloweenské dýně v rámci soutěže školy o nejpovedenější dýni. Tento den se nám všem velmi líbil a někteří jej ohodnotili jako zatím nejpovedenější den školy.

M. Kocincová

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola