Florbalový turnaj 1. stupně - Think Blue Cup15.12.2015

Ve středu 9. prosince se borci z prvního stupně účastnili dlouho očekávaného turnaje ve florbale. Přes menší komplikaci se zapomenutým batohem  jsme se jako správní sportovci svezli luxusním autobusem s koženými sedačkami CK Valaška do vsetínské ZŠ Luh, kde se turnaj konal.

První zápas jsme odehráli s Horní Bečvou, nad kterou jsme zvítězili 2:1. Poté nás čekal soupeř nejzkušenější, kluci se ZŠ Šafaříkova z Valmezu, se kterým jsme hráli zpočátku velmi vyrovnaný zápas, v druhé polovině se nám však nedařila střelba a zápas jsme po skvělém výkonu prohráli 2:5. Po krátké přestávce nás čekal boj o třetí místo, ve kterém jsme porazili rožnovskou školu Koryčanské Paseky 1:0.

Velký dík patří celému týmu ve složení: Filip Křenek, Filip Křižka, Daniel Kotulek, Adam Rádsetoulal, Vítek Dorňák, Daniel Vašenka, Marek Dvořák a Jarek Borák.

Zvláštní poděkování náleží opoře celého týmu brankaři Zdeňku Knebelovi.

Katka Knápková

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola