Florbalové vítězství3.12.2018

V pátek 23.11. se na Dolní Bečvě konalo okrskové kolo ve florbale mladších žáků ( 6. a 7. třída ).

Celkem mezi sebou bojovalo 6 družstev. Nám se nepovedl první zápas, ve kterém jsme těsně prohráli se ZŠ 5. Května 1-0. Tento nezdar na úvod nastartoval žáky k vynikajícímu výkonu v dalších zápasech, ve kterých jsme už nenašli přemožitele. Následoval zápas s velmi silnou ZŠ Videčskou a podařilo se nám zvítězit 3-2, další zápasy se školami z Dolní Bečvy, Horní Bečvy a Valašské Bystřice jsme vyhráli a v celkovém pořadí jsme obsadili 1. místo. Postoupili jsme do okresního kola a doufáme, že se nám v něm podaří další pěkný výsledek.

Zdeněk Tolar

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola